TECH Talks Prague #3 - Virtual & Augmented Reality

Vývojáři a programátoři, hekři a geekové, manažeři, podnikatelé, designéři a prostě všichni technologičtí nadšenci, zveme vás na další TECH Talks, kde vás tentokrát naši hvězdní speakeři vezmou na výjimečný exkurz do další (ne)reality.

Jelikož je vstupenka na tuhle jízdu jako vždy zdarma, radši si ji tady rezervuj hned, protože za chvíli prostě žádné volné nebudou: https://www.eventbrite.com/e/tech-talks-prague-3-virtual-augmented-reality-tickets-48831012874

Co tě čeká:
Jan Hrdlička (3dsense) ve svém talku “Virtuální realita a herní engine Unity - případové studie” představí různé technologické možnosti využívání virtuální reality. Po krátké pauze na něj naváže Jan Hovora (Pocket Virtuality) se záhadně znějící přednáškou o “Vzdálené přítomnosti”.

Kromě toho bude jako obvykle dost prostoru na vzájemné offline poznávačky, připravíme něco k zakousnutí a dáme si pár pivek.

Co (a od koho) se dozvíš:
Jan Hrdlička
Vystudoval Biomedicínské inženýrství na ČVUT, pak vyvíjel rozpoznávání schizofrenního relapsu v programu ITAREPS, učil na své alma mater, konzultoval v oboru statistiky a rozpoznávání. Disertaci nedokončil, protože spoluzaložil 3dsense - firmu na pomezí umění a technologií, kterou stále vede.

TECH Talks téma: Virtuální realita a herní engine Unity - případové studie
Po krátkém úvodu do VR i Unity vám představím projekty, za kterými stojí 3Dsense. Na nich si krok po kroku ukážeme například jak lze VR použít jako testovací prostředí pro velkou instalaci nebo jak ho využít jako prostředek ke zlepšení kognitivních schopností starší populace.

Jan Hovora
Po studiu kybernetiky na ČVUT v Praze spoluzaložil společnost Bohemia Interactive, kde se zabýval vývojem a výzkumem v oblasti RT počítačové grafiky a simulace, především oblasti motion capture, laserového 3D skenování, lowpoly modelování a systémů pro generování vegetace.

V současnosti je CEO Pocket Virtuality, která se zabývá vývojem sofistikovaných systémů pro VR / AR, platformy Fata Morgana a HoloObserver.

TECH Talks téma: Vzdálená přítomnost
(více info zveřejníme brzy)

Pokud máš nějaké nápady, připomínky nebo by ses třeba sám chtěl stát na příštích TECH Talks speakerem, napiš mi na vera@techloop.io

Datum konání:

12.09.2018, od 19:00

Místo:

Impact Hub

Praha

Poslední tweety